Lisanne versterkt ons team vanaf begin april

Vanaf begin april hebben wij Lisanne aangenomen en is zij ons team parttime komen versterken. Een ontzettend leuke, vlotte en vriendelijke meid waar we heel blij mee zijn. Ze werkt parttime bij ons en je zult haar voornamelijk op de zondag en de maandag tegenkomen. Ze werkt ook als paraveterinair dierenartsassistente bij een Dierenkliniek en stelt zich hieronder aan jullie voor:

"Ik ben Lisanne, bijna 22 jaar en ik woon in de Beemster. Van kleins af aan sta ik al tussen groepen honden en het verzorgen van honden vind ik dan ook hartstikke leuk en komt van nature. Ik heb zelf 2 lieve Golden Retrievers, waarvan één net 3 jaar en de ander al 13,5. Als andere huidige baan werk ik als paraveterinair dierenartsassistente. Wat ik zo leuk vind aan het hondenhotel, is het close ‘werken’ met de honden ; ze stuk voor stuk te leren kennen en ook weer terug te zien komen! Uiteraard hoort schoonmaken er ook bij, maar daar hoor je mij niet over klagen. Het is een mooie combinatie van banen, omdat beide op elkaar aansluiten. De kennis van de hondenrassen en meer met de honden werken krijg ik net wat meer mee in het hotel en de medische kennis en verzorging uiteraard van de dierenkliniek. Ik doe het dan ook beide met veel plezier!

Hieronder nog een foto met mijn eigen twee honden:

 
Lisanne versterkt ons team vanaf begin april
02 - 06 - 2019
Maak gemakkelijk een reservering met ons online reserveringssysteem